Medewerkers Facilicom gaan bloemschikken

08-06-2019

vrijdag 7 juni 2019

Medewerkers van GOM, van de Facilicomgroep hebben tijd vrij gemaakt om met ouderen van het wijksteunpunt van TMZ De Kolk te gaan bloemschikken.

Ontmoeting staat centraal

Er even tussen uit, even andere mensen ontmoeten, even wat leuks. Zowel voor de ouderen als de medewerkers een gezellige dag om op terug te kijken. En dit is voor medewerkers van bedrijven, naast dat ze zich bewust inzetten voor een ander, tegelijk een stuk teambuilding. Je leert elkaar anders kennen, je ziet elkaar in een andere omgeving. Dat is een meerwaarde voor je bedrijf. Je werkt bewuster en je zet je in voor je omgeving.

Maatschappelijk bewust ondernemen

Ook interesse om met je bedrijf bewust te ondernemen? Nieuwsgierig wat het inhoudt om daarvoor samen te werken met onze stichting?  Klik dan op deze link.