Girlpower! -ok, met hulp van Chiel en Dik..

03-10-2020

29 september 2020

Bij veel projecten waar we onze groepen aan verbinden hebben de ontvangers weinig geld te besteden. Ineke, waar we laminaat hebben gelegd, is daar geen uitzondering op. Toch verzorgde ze een toplunch voor onze vrijwilligers. Zo attent en gastvrij!

Ineke leefde al lang op een betonnen vloer, omdat ze niemand kende die laminaat voor haar kon leggen en geen geld had om dat door een bedrijf te laten doen. Eind november vorig jaar heeft een groep vrijwilligers haar al geholpen met laminaat leggen in haar woonkamer en slaapkamer. De bedoeling was snel terug te komen voor de rest.

Maar toen kwam corona…

Vandaag konden we eindelijk de klus afmaken. Onze flexgroep bestond uit grotendeels vrouwen, maar samen hebben we de klus kunnen klaren! Ineke (in het midden van de groepsfoto) was dolblij met het mooie resultaat!