Tuin metamorfose

30-06-2021

Wat een ongelófelijke metamorfose!!! Er bleken gewoon tegels onder die zee van onkruid te liggen! We hielpen 26 juni een 68-jarige alleenstaande mevrouw. Door hevige rugpijn kan zij haar tuin niet onderhouden. Langzaam maar zeker werd het een kleine stadsjungle.

Voor mevrouw zelf was haar overwoekerde tuin een grote frustratie. Maar ook haar buurman reageerde opgelucht toen hij hoorde van onze komst. Onze vrijwilligers maakten in een paar uur tijd korte metten met de hop, klimop en gras. Mevrouw was tot tranen toe geroerd. ‘Nu kan ik eindelijk weer buiten zitten!’

Zulke grote projecten zijn fysiek pittig voor onze vrijwilligers, maar ze gaan wel met een voldaan gevoel naar huis. Ze hebben immers iemand écht een eind op weg geholpen. #omziennaarelkaar #mooietuinklus #teamwork #detwentsezorgcentra

Meer foto’s van dit project vind je hieronder: