Vertrek Alie bij Present

20-12-2019

Afgelopen woensdag hebben we (alvast) afscheid genomen van Alie. Helaas moeten we Alie vanaf het nieuwe jaar gaan missen in ons team. De afgelopen jaren heeft Alie zich met hart en ziel ingezet op de projecten voor en met vluchtelingen en Meet & Eat.

Alie zelf kijkt terug op een mooie periode bij Present. Na drie jaar heeft ze zelf gekozen om ermee te stoppen. Vluchtelingen hebben haar hart én daar zal ze zich voor blijven inzetten.

Het was een gezellig samenzijn, met mooie woorden, terugblikken op prachtige projecten en leuke Meet & Eat momenten én een heerlijke high tea. Iedereen had lekkere hapjes gemaakt en samen maakte dit een mooie gedekte tafel.

We zijn Alie dankbaar voor alles wat ze heeft gedaan en gebracht bij Present Almelo en de projecten. Het ga je goed Alie!