Team en Bestuur

Team

Present beschikt over een professioneel team dat groepen vrijwilligers begeleidt bij hun inzet in de stad. Het is verantwoordelijk voor de kwaliteit en duurzaamheid van deze inzet. Momenteel bestaat het operationeel team van Present uit de volgende personen:

Anna van Dam (Algemeen coördinator)

Email: Anna@presentamsterdam.nl

Tel: 06 23781243

 

 

Vacature (Coördinator bedrijven)

Email: info@presentamsterdam.nl

 

 

 

Caroline Juffer (Coördinator sociale flexgroepen)

Email: Caroline@presentamsterdam.nl

 

 

 

Marjon de Jeu (Coördinator praktische flexgroepen)

Email: Marjon@presentamsterdam.nl

 

 

 

Cheyenne Nash (Coördinator reguliere groepen)

Email: Cheyenne@presentamsterdam.nl

 

 

 

Marjorie Almeida (Coördinator hulpvragen)

Email: Marjorie@presentamsterdam.nl

 

 

 

Indira Bart team stichting present amsterdamIndira Bart (Communicatie)

Email: Indira@presentamsterdam.nl

 

 

 

Vacature (ICT medewerker)

Email: info@presentamsterdam.nl

 

 

 

Kees den Boer (Logistiek)

 

 

 

 

 

Bestuur

Het operationele team functioneert onder verantwoordelijkheid van het bestuur.

  • Teun-Pieter de Snoo – Voorzitter
  • Ana Martinez – Penningmeester
  • Guido van Voornveld – Lid
  • Nienke Marissen – Lid
  • Paul van Oosten – Lid