Houten presentjes

20-06-2021

Als onze vrijwilligers een tuin opknappen, komen ze soms een vermolmde of ontbrekende schutting tegen. Voor de aanschaf van een nieuwe erfafscheiding hebben de bewoners zelf vaak onvoldoende financiële middelen. Wat is het dan fijn dat we met hulp van betrokken ondernemers een tuin toch veilig en netjes kunnen achterlaten. Deze maand hebben we bij twee projecten hulp gekregen van Chris van der Wel van Welbouw, die 10 geïmpregneerde planken van 4 meter leverde en van Wouter Barendregt van W.Barendregt, die zorgde voor tuinpalen, een scherm en schroeven. Dat was nog niet zo gemakkelijk, want hout wordt blijkbaar schaars. Voor andere materialen kregen we een bijdrage uit het Diaconaal Fonds Barendrecht en de bewoners betaalden ook zelf mee. Veel dank voor deze houten presentjes!

#mvo #vrijwilligerswerk #mensenmakennederland #barendrecht