Versterking bestuur en team

20-11-2018

We zijn enorm blij met de versterking van ons Presentteam voor de Achterhoek. Liesbeth van Hemert gaat ons helpen met fondswerving en neemt daarmee taken over van Nelly de Vries. Ellen Gerritsen volgt penningmeester Karin Sueters op. Onder toeziend oog van onze voorzitter Bert Berghoef worden de kvk-formulieren voor de penningmeester getekend. Liesbeth en Ellen zijn zeer ter zake kundig en hebben een warm hart voor Present!
Ons bestuur is nu weer compleet, er wordt op een bijzonder ontspannen en deskundige wijze vergaderd.
Karin, dankjewel voor je jarenlange inzet. En welkom, Liesbeth en Ellen! Veel succes gewenst.
Ook zijn er diverse nieuwe flex-vrijwilligers die zich aansluiten bij de steeds groter wordende Present-beweging in de Achterhoek.
En daar worden we allemaal enthousiast van!

Lees meer...