Wij vieren feest!

17-05-2018

Vijf jaar geleden is Stichting Present in Delft gestart. Ruim 2000 Delftenaren hebben zich vrijwillig ingezet, voor de kwetsbare medemens in Delft. Een mooie beweging is er in Delft gekomen waarbij het omzien naar elkaar steeds meer vanzelfsprekend is geworden. Daar zijn we dankbaar voor en trots op!

Hier willen we bij stilstaan op 7 juni. Ons vijfjarig jubileum vieren we graag met onze vrijwilligers, hulpontvangers, maatschappelijke organisaties, ambassadeurs, de politiek, donateurs en alle andere betrokkenen.

U bent van harte uitgenodigd in de Nieuwe Kerk van 16.00 uur tot 17.30 uur. Burgemeester van Bijsterveldt zal om 16.00 uur een toast uitbrengen.

We waarderen het enorm als u hierbij aanwezig kunt zijn. U kunt u aanmelden voor 31 mei door een e-mail te sturen naar medewerker@presentdelft.nl. Wij hopen u te ontmoeten!

Lees meer...