Team en Bestuur

Het team van Stichting Present Delft bestaat uit het bestuur, de coördinatoren en vele actieve vrijwilligers.

Bestuur Stichting Present Delft

Marc Jacobse (penningmeester) marc.jacobse@presentdelft.nl
Andries van Eckeveld (fondswerving) andries.vaneckeveld@presentdelft.nl
Marnix van Duinkerken (voorzitter) marnix.duinkerken@presentdelft.nl
Marjolein Kok (interne relaties) marjolein.kok@presentdelft.nl
Rob van Woudenberg (vice-voorzitter) rob.vanwoudenberg@presentdelft.nl
Caroelien Schuurman (PR) caroelien.schuurman@presentdelft.nl

Intern Team

Dorothea Langeveld
Coördinator
dorothea.langeveld@presentdelft.nl
Helma Sollie
Coördinator
helma.sollie@presentdelft.nl