Gezocht! Penningmeester / Bestuurslid (vrijwilliger)

22-05-2019

Present Den Haag vindt omzien naar elkaar vanzelfsprekend en slaat daarom een brug tussen mensen die willen helpen en mensen die hulp nodig hebben. De tijd, gaven en talenten van degenen die voor een ander van betekenis willen zijn, vormen het vertrekpunt van de werkwijze van de stichting. Als makelaar in sociale betrokkenheid verbindt Present hulpaanbod en -vraag met elkaar. Om ervoor te zorgen dat de geboden hulp op de goede plekken terecht komt, werken wij samen met welzijnsorganisaties.

Om ons team te versterken, zijn wij op zoek naar een penningmeester / bestuurslid (vrijwilliger). De tijdsindicatie is twee dagdelen per maand. Heb jij een passie voor cijfers en voor mensen? Reageer dan vandaag nog!

Klik hier voor de volledige vacaturetekst »

Meer informatie of reageren

Neem contact op met: Eva Mabayoje (algemeen manager), telefoon 06-81614357 of Henk-Willem Laan (vertrekkend penningmeester), telefoon 06-42272610

Lees meer...