Vacature: Vrijwilliger Projectcoördinator Flexprojecten

16-06-2020

We starten langzaam aan weer op met praktische buiten-/tuinprojecten. Daarvoor zijn we opzoek naar een man of vrouw die enkele projecten wil helpen organiseren in de rol van Vrijwilliger Projectcoördinator Flexprojecten.

Wij zoeken een Vrijwilliger Projectcoördinator Flexprojecten

Present Gouda brengt sinds 2009 mensen in beweging ten behoeve van hulpbehoevenden in Gouda. We organiseren sociale en praktische projecten waarbij vrijwilligers zich inzetten voor kwetsbare groepen in de samenleving. Ook de organisatie van de projecten wordt door enthousiast vrijwilligers gedragen. Een prachtige omgeving om jezelf te ontwikkelen, netwerk op te bouwen en te werken aan je eigen doelen met behulp van professionele begeleiding.

Functieomschrijving

Als Projectcoördinator ga je aan de slag met onze groep flexwerkers. Een flexer heeft zich als individu aangemeld en gaat in groepsverband met andere flexwerkers aan de slag met hulpvragen. Jij matcht hun aanbod met de best passende hulpvraag in ons netwerk. We werken met diverse casussen van cliënten van zorg- en welzijnsorganisaties. Als de match is gemaakt, begint de voorbereidingsfase. Jij plant en organiseert het vrijwilligersproject en verzorgt de communicatie met de hulpverlener en vertegenwoordiger van de vrijwilligersgroep. Je stuurt zelf ook vrijwilligersprojecten aan op locatie in de rol als groepenbegeleider.

Wij vragen

Als Projectcoördinator Flexprojeten herken je jezelf in de volgende eigenschappen:

 • Beschikbaarheid voor minimaal acht uur per week
 • Flexibele beschikbaarheid voor de werkzaamheden op kantoor (ma, di en/of wo)
 • MBO/HBO werk- en denkniveau
 • Oog voor detail in de organisatie van vrijwilligersactiviteiten
 • Woonachtig in Gouda of omgeving
 • Een groot hart voor mensen
 • Goede sociale en communicatieve vaardigheden
 • Je staat honderd procent achter de missie en visie van Present
 • Toewijding voor langere tijd
Wij bieden

Wij bieden de Projectcoördinator het volgende:

 • De kans om je te ontwikkelen in het presenteren en organiseren van projecten
 • Het ontwikkelen van een netwerk binnen maatschappelijk Gouda
 • Een gezellige werkplek
 • Begeleiding door ervaren professionals
 • Een mooie kans om echt van waarde te zijn in de stad, de samenleving

 

“Heb jij hart voor Gouda en voor de medemens? Wil jij klaar staan voor anderen? Heb jij veel organisatietalent? Dan ben jij de Projectcoördinator die wij zoeken!”

 

Meer informatie

Heb je interesse om als Projectcoördinator Flexprojecten bij Present Gouda aan de slag te gaan? Stuur dan jouw sollicitatie met motivatiebrief en cv naar Annet Perdijk via info@presentgouda.nl. Heb je vragen? Neem dan telefonisch contact op via 06-44256510.

Download hier de vacature

Lees meer...