Inzet door een groep harde werkers!

06-04-2019

Er moest veel gedaan worden, maar een groep van zes hardwerkende vrijwilligers heeft zich begin april weer met veel verve ingezet bij een hulpvrager in Heerhugowaard.

De werkzaamheden bestonden uit stuken, schuren en behangen. De benodigde verf was van te voren niet aanwezig maar dankzij onze geweldige coördinator, die deze dag projectleider was, werd dit probleem snel verholpen.
De hulpvrager zelf hielp ook mee met stuken. Ook de vertegenwoordigster van de maatschappelijke organisatie was erg tevreden met al het werk dat onze vrijwilligers verrichtten. “Ik vind het heerlijk dat we deze hulp krijgen”, zei ze.

In het zonnetje werd er nog even gezamenlijk genoten van een kopje koffie en een plakje cake.
De volgende dag werd de klus voortgezet.