Opgave Midzomermaaltijd weer gestart

21-04-2019

Genieten van een maaltijd!
Het is weer zover, Stichting Present Heerhugowaard-Langedijk organiseert wederom de Midzomermaaltijd voor mensen met een krappe beurs. Tevens kunnen mensen die eenzaam zijn gezellig aanschuiven om van een heerlijke maaltijd te genieten met anderen.  Vorig jaar was het een groot succes, onze vrijwilligers hebben zich ingezet om in de Trefpuntkerk een uitgebreid buffet te verzorgen. Lees hier meer over die dag.

Meld je nu aan!

Voor het evenement dit jaar kunnen we nog wel wat extra handen gebruiken.
De hulp die we nodig hebben bestaat uit:

  • ’s Middags hulp bieden bij het dekken van de tafel
  • Vrijwilligersteam helpen opruimen na de maaltijd

Lijkt het je wat om ons te ondersteunen bij bovengenoemde taken, neem dan contact op met Alma Danenberg:

Opgave is gesloten.