Het Boetje deze week weer open

17-01-2022

Vanaf dinsdag 18 januari ben je weer van harte welkom in Het Boetje van Present. Onze vrijwilligers hebben overigens niet stilgezeten. De afgelopen weken is er hard gewerkt aan een nieuwe kinderafdeling. Verder is de winkel aangevuld met een ‘nieuwe’ kledingcollectie.

Openingstijden

Dinsdag t/m vrijdag, 10.00 – 14.00 uur

Corona-update

  • In de winkel is het dragen van een mondkapje verplicht.
  • Houd 1,5 meter afstand van andere klanten en onze medewerkers.
  • Er kunnen maximaal 5 klanten tegelijk in de winkel aanwezig zijn.
  • In verband met de huidige maatregelen is er voorlopig nog geen koopavond.

Inbreng

Tijdens de winkeltijden zijn we ook open voor inbreng. Wij gaan ons vanaf nu toespitsen op kleding, baby- en kinderartikelen, textiel en klein huisraad dat voorziet in de eerste levensbehoefte. Meer hierover lees je binnenkort op de pagina van Het Boetje.