Jaarverslag 2020: Present in coronatijd

19-07-2021

Ons jaarverslag 2020 staat online. Door de coronacrisis was het een bijzonder jaar. Met wat aanpassingen konden we toch ‘Present’ zijn.

De praktische projecten zijn in kleine groepen uitgevoerd en verspreid over meerdere dagen. We sloten aan bij de landelijke actie #Nietalleen. Maar liefst 92 minimagezinnen werden verrast met een zomerpakket. En ‘Het Boetje van Present’, onze kringloopwinkel in Middenmeer, werd feestelijk geopend.

Coördinator Dominique Groen: “Wat dit jaar extra bijzonder maakt, is de extra ontstane tijd en ruimte voor persoonlijke gesprekken. Samen een dag met iemand optrekken verbindt zichtbaar. En juist in kleine groepen creëert het oog en oor voor elkaar. We zijn dankbaar voor en trots op onze vrijwilligers en de flexibiliteit die zij dit jaar hebben laten zien.”

Lees hier het volledige jaarverslag 2020

Lees meer...