Corona maatregelen 2.0

03-04-2020

Tot en met 28 april zet Present Noordoost Friesland GEEN groepen vrijwilligers in en alle projecten en projectbezoeken tot die tijd komen dan ook te vervallen/worden uitgesteld. Wij werken zelf vanuit huis en moeten ons aansluiten bij de maatregelen van het RIVM en Present Nederland. Zie onderaan dit bericht een vernieuwde toelichting namens ons bestuur.

Present NOF wil echter juist ook in deze tijd mensen helpen waar dat echt nodig is! We dragen graag bij op een manier die aanvullend is, zoals we dat altijd al doen. Er zijn namelijk mensen die geen hulp kunnen regelen via de bestaande kanalen zoals Facebook en het Rode Kruis. Bijvoorbeeld omdat ze de taal niet goed spreken, geen Facebook/Whatsapp hebben en/of de (sociale) vaardigheden niet hebben om het zelf te regelen. Juist voor die mensen willen we graag hulp organiseren. Klik hier voor meer info!