Als gezin het verschil maken

24-10-2018

Het is al weer even geleden dat we meededen aan een tijdcollecte in onze kerk. Zo kwamen we in contact met Present. We hadden aangegeven dat we als gezin wel een klus wilden doen. Liefst een tuinklus, Present had een klus en wij maakten tijd.

Een aantal dagen voor de geplande datum zijn we wezen kennismaken en hebben we de klus bekeken en afgesproken van hoe laat tot hoe laat we aan de gang gingen. Na een kort overleg was het ons duidelijk, dat wordt zweten!

De dag zelf hadden we prachtig weer, we vulden kruiwagens en aanhangers en brachten het naar de stort. We harken, vegen en scheppen. Gelukkig kwam de omslag, de tuin ging er goed uit zien!! Rond 15.30 kwam Jurrie van Present, hij lachte tevreden. De eigenaresse van de tuin straalde dankbaar. En wij waren trots. Het is leuk om in zo’n korte tijd een mooi resultaat te maken.