Tóch Samen Kerst 2020

20-12-2020

Samen Kerst zag er dit jaar anders uit dan andere jaren. Zoals in eerdere berichtgeving aangegeven zijn er dit jaar geen praktische en sociale klussen uitgevoerd. Ondanks dat dit niet mogelijk was, hebben we er een mooie dag van weten te maken.

In samenwerking met Locourant en een groep vrijwilligers is er een film gemaakt die gisteren in verschillende verpleeg- en verzorgingshuizen is vertoond. Een prachtige manier om, weliswaar digitaal, deze mensen te bereiken.

Een lichtpuntje

Daarnaast zijn er weer lichtjes rondgebracht in onze gemeente. We hopen op die manier anderen een hart onder de riem te steken in deze lastige tijd en zijn dankbaar op deze manier toch een bijdrage te kunnen leveren. Ook via deze weg willen we allen die meegeholpen hebben enorm bedanken voor hun inzet. Zonder jullie hulp was het niet gelukt er een geslaagde dag van te maken.

 

Lees meer...