Dit is Present

Dit zijn wij

Op veel plekken in Nederland zijn we Present. We hebben tientallen lokale stichtingen, zo ook in Rotterdam. Al vele vrijwilligers vonden via ons hun weg naar kortdurende projecten in hun eigen buurt of regio. Hun werk vormt een welkome aanvulling op de bestaande professionele hulpverlening. Daarbij is zo’n project doorgaans voor de hulpgever en de ontvanger verrijkend.

Via Present Rotterdam komen we bij veel mensen over de vloer. Tal van vrijwilligers gaan via ons voor een dag of dagdeel aan de slag. Opruimen, schoonmaken, schilderen of gewoon een bakje koffie en een luisterend oor. Het kan allemaal via Present.

Kantoor

Als Present Rotterdam maken we deel uit van een landelijk netwerk. Het kantoor van Present Nederland met enkele betaalde krachten en vrijwilligers staat in Amersfoort.
Veel mensen zijn Present in Rotterdam en overal in Nederland. We hebben ook een lokaal team en bestuur voor Present Rotterdam. Hieronder lees je wie we zijn en waar je ons voor kunt bellen of mailen. Het team van Present Rotterdam bestaat uit:

Marit van den Brink

Projectcoördinator
marit.vanden.brink@presentrotterdam.nl
06 – 55620952

Sem Mouwen

Projectcoördinator
sem.mouwen@presentrotterdam.nl
06 – 17007091

Michelle Lock

Projectcoördinator
michelle.lock@presentrotterdam.nl
06 – 37409983

Annelies Metselaar

Projectcoördinator
annelies.metselaar@presentrotterdam.nl
06 – 15358233

Hanneke Morijn

Projectcoördinator
hanneke.morijn@presentrotterdam.nl
06-11421944

Anja Mostertman

Projectcoördinator
anja.mostertman@presentrotterdam.nl
06-15476298

Juliëtte van de Haar

Vrijwillig groepenbeleider
juliette.vande.haar@presentrotterdam.nl


Bestuur

In het bestuur van Present Rotterdam zitten de volgende leden:

  • Dirk Jan Rebel (Voorzitter)
  • Youri Gerverdinck (Secretaris)
  • Christiaan Schuurman (Penningmeester)
  • Bella van Erkelens (Bestuurslid)
  • Paul van Rijswijk (Bestuurslid)
  • Anne-Marel Bos (Bestuurslid)

Mailen met het bestuur kan via bestuur@presentrotterdam.nl.

Contact

Wil je graag in contact komen met een van onze bestuurders? Neem gerust contact met ons op.