Team en Bestuur Present Rotterdam

Present beschikt over een professioneel team dat groepen vrijwilligers begeleidt bij hun inzet in de stad. Het bestuur is verantwoordelijk voor de kwaliteit en duurzaamheid van deze inzet. Momenteel bestaat het operationeel team van Present uit de volgende personen:

Maaike van der Vlies

Teamleider Present Rotterdam

06 – 15872614

Maaike@presentrotterdam.nl

 

 

 

 

Cora van Veelen

Project coördinator Present Rotterdam

06 – 17007091

Cora@presentrotterdam.nl

 

 

 

 

Marit van den Brink

Project coördinator Present Rotterdam

06 – 55620952

Marit@presentrotterdam.nl

 

 

 

 

Anna Tak

Project coördinator Present Rotterdam (tijdelijk)

06 – 42217879

Anna@presentrotterdam.nl

 

 

 

 

Juliette van Haar  vrijwilliger,  groepenbegeleider

Juliette@presentrotterdam.nl

 

 

 

 

 

 

Michelle Lock is vanwege zwangerschap met verlof

Meer weten? Mail: info@presentrotterdam.nl

Bestuur

Samenstelling bestuur:

  • Voorzitter: Dirk Koppenol
  • Secretaris: Youri Gerverdinck
  • Penningmeester: Christiaan Schuurman
  • Algemeen lid: Heleen Belder
  • Algemeen lid: Paul van Rijswijk

Met het bestuur kunt u contact opnemen via bestuur@presentrotterdam.nl