Present Zwolle in beeld (deel 2)

28-01-2019

In oktober vorig jaar hebben we de eerste van de reeks video’s over de onmisbare rol van onze stichting in Zwolle gelanceerd. Elsje, Elise en Kikki hebben de basis van onze rol als Present uitgelegd. In de volgende video’s leggen de andere collega’s verder uit wat het per onderdeel inhoudt.

Deze maand neemt Corlien je mee. Ze is al 10 jaar Present als Coördinator Projecten en inmiddels ook als aanspreekpunt voor de bedrijven en partners. Verder houdt zij zich bezig met vernieuwing van onze diensten. Ze legt je graag uit wat de impact van haar werk is op zowel de hulpontvangers als de hulpgevers (vrijwilligers) en ook op haarzelf.

Ook bijdragen?
Ben je geïnspireerd geraakt door deze video en wil je ook bijdragen? Heel graag!
Meld je aan of steun ons financieel en help mee.

Present helpt vrijwilligers helpen waar het echt nodig is.