Dit is Present

Dit zijn wij

Op tal van plekken in Nederland zijn we Present met meer dan 70 lokale stichtingen,  zo ook in Zwolle.  Al vele vrijwilligers vonden via Present hun weg naar projecten en trajecten in hun eigen buurt of regio. Hun werk vormt een welkome aanvulling op de bestaande professionele hulpverlening. Daarbij is zo’n ontmoeting in een project of traject voor de hulpgever en de ontvanger een verrijkende ervaring.
We hebben bij Present Zwolle een lokaal team en bestuur. Hieronder lees je wie we zijn en waar je ons voor kunt bellen of mailen. 


Team

Elsje Goudzwaard

Directeur

elsje@presentzwolle.nl
06 43 75 19 31
Werkdagen: ma, woe, do

Elise Steenaart

Coördinator Trajecten

elise@presentzwolle.nl
06 19 07 18 83
Werkdagen: ma, di (ochtend), do

Corlien van der Meulen

Coördinator Bedrijven en Projecten

corlien@presentzwolle.nl
06 54 21 67 89
Werkdagen: ma, di, woe, do

Mariëlle Kisjes

Coördinator Trajecten

marielle@presentzwolle.nl
06 42 09 87 65
Werkdagen: ma, do

Nancy Wolting

Coördinator (Flex)Projecten

nancy@presentzwolle.nl
06 55 07 60 10
Werkdagen: ma, woe, do

Dominique van der Knaap

Coördinator Nieuwe Zwollenaren

dominique@presentzwolle.nl
06 19 19 18 16
Werkdagen: ma, di, woe, do

Nicolien Boxum

Coördinator Nieuwe Zwollenaren

nicolien@presentzwolle.nl
06 53 29 31 68
Werkdagen: ma, di, do

Jorien Hulsman

Coördinator PR & Communicatie

jorien@presentzwolle.nl
06 55 07 60 10
Werkdagen: ma, di, do

Marieke van Raalte

Allround medewerker

marieke@presentzwolle.nl
06 43 50 76 33
Werkdagen: ma, do en wisselend



Bestuur

Jan Datema

Voorzitter

Martin Vierhuizen

Penningmeester

Coby Hollander

Bestuurslid en Vertrouwenspersoon


Arne Poirot

Bestuurslid


Contact

Wil je graag in contact komen met een van onze bestuurders? Neem gerust contact met ons op.