Nieuws

Welkom nieuwe projectcoördinator Esmeé

25 april 2024

Voor de oplettende volgers van Present Enschede is Esmeé Barelds geen nieuw gezicht. Ze is namelijk al vanaf september betrokken bij Present. Toen startte ze, vanwege haar stage op Hogeschool Saxion, als trainee in ons programma Jong Present. We zijn blij om te vertellen dat Esmeé vanaf 1 mei als projectcoördinator bij Present Enschede blijft werken. Hieronder stelt ze zich (nogmaals) voor:

Dag allemaal,
mijn naam is Esmeé en ik ben ontzettend blij en dankbaar om jullie te kunnen vertellen dat ik na een intensieve periode van 6 maanden als trainee nu de rol van projectcoördinator heb mogen aannemen! Het voelt als een enorme eer en een geweldige kans om mijn vaardigheden verder te ontwikkelen en bij te dragen aan de projecten van ons team. Ik kijk er enorm naar uit om samen aan nieuwe uitdagingen te werken en onze projecten tot een succes te maken!

Esmeé, van harte welkom in het team!