Dit is Present

Dit zijn wij

Op tal van plekken in Nederland zijn we Present. We hebben tientallen lokale stichtingen, zo ook in Zoetermeer. Al vele vrijwilligers vonden via ons hun weg naar kortdurende projecten in hun eigen buurt of regio. Hun werk vormt een welkome aanvulling op de bestaande professionele hulpverlening. Daarbij is zo’n project doorgaans voor de hulpgever en de ontvanger verrijkend.

Via Present Zoetermeer komen we bij vele mensen over de vloer. Tal van vrijwilligers gaan via ons voor een dag of dagdeel aan de slag. Opruimen, schoonmaken, schilderen of gewoon een bakje koffie en een luisterend oor. Het kan allemaal via Present.

Kantoor

Als Present Zoetermeer maken we deel uit van een landelijk netwerk. Het kantoor van Present Nederland met enkele betaalde krachten en vrijwilligers staat in Amersfoort.
Tal van mensen zijn Present in Zoetermeer en overal in Nederland. We hebben ook een lokaal team en bestuur voor Present Zoetermeer. Hieronder lees je wie we zijn en waar je ons voor kunt bellen of mailen. Het team van Present Zoetermeer bestaat uit:

Operationeel team

Gerda Griffioen

Algemeen coördinator
06-24975092
gerda.griffioen@presentzoetermeer.nl

Leonie Link

Projectcoördinator
06-38017911
leonie.link@presentzoetermeer.nl

Emily Prudencia

Groepenbegeleider

emily.prudencia@presentzoetermeer.nl

Overige leden operationeel team

Monique van Ierssel | Groepenbegeleider | monique.van.ierssel@presentzoetermeer.nl
Yvonne Oemar | Coördinator project bonus opa en oma | yvonne.oemar@presentzoetermeer.nl
Ron Reeuwijk | Fondsenwerver en administrateur | ron.reeuwijk@presentzoetermeer.nl
Henry van Swieten | Fondswerver | henry.van.swieten@presentzoetermeer.nl


Bestuur

Tal van mensen zijn Present in Zoetermeer en overal in Nederland. Hieronder kun je kort kennismaken met onze bestuursleden.

Matthé Vermeulen

Voorzitter (a.i.)

Vacature

Secretaris

Ger van Vilsteren

Penningmeester

Dick Sonneveld

Algemeen bestuurslid

Contact

Wil je graag in contact komen met een van onze bestuurders? Neem gerust contact met ons op.