Contact- Present Nederland

Als service organisatie werkt Team Present Nederland iedere dag hard om de Present formule scherp te houden. Zodat de vrijwilliger van nu niets tekort komt. Hoewel formule-bewaking en landelijke representatie belangrijke taken vormen, investeren we dagelijks in de kwaliteit van de ruim 70 lokale Present stichtingen.  Zij vormen immers het kloppende hart van onze brede community.
We bieden hen opleidingen, advies en service op het gebied van:

  • Innovatie
  • Fondsenwerving
  • Relatiemanagement
  • Marketing Communicatie
  • Administratie.

Zoek je direct contact met een lokale stichting? Klik hier voor een overzicht.

Contact met Present Nederland:

Heb je vragen over de Present methode of de franchise formule ?
Neem gerust telefonisch contact op of stuur een email naar ons algemene service-adres: info@presentnederland.nl

Arjan Klein
Regioadviseur & adviseur fondsenwerving
arjan.klein@presentnederland.nl
(06) 11 727 642

 

 

Ineke Jonker
Coördinator Bedrijven
ineke.jonker@presentnederland.nl
(06) 319 103 56

 

 

Jeannette den Hartog
Regioadviseur, kwaliteitsbeleid & ICT
jeannette.den.hartog@presentnederland.nl
(06) 143 188 11

 

 

Jop Douma
Sr. Coördinator Marketing & Communicatie
jop.douma@presentnederland.nl
(06) 527 643 78

 

 

Marleen de Vries
Programmaleider Vrijwillig Dichtbij & financieel beleid
marleen.de.vries@presentnederland.nl
(06) 421 999 68

 

 

Tiemen Zeldenrust
Directeur & landelijke representatie
tiemen.zeldenrust@presentnederland.nl
(06) 209 274 77

 

 

Wilma Oosterhuis
Bureaucoördinatie & interne communicatie
wilma.oosterhuis@presentnederland.nl
(06) 147 7 60 85

 

 

Samenwerking en Partners

Present Nederland werkt nauw samen met de volgende (vrijwillige) specialisten :

Arenda Janssen | Administratie
Moniek Kars | Team online
Alex Nieuwenhuis | Team online
Jack Schneider | Team online
Kristien de Vries | Trainer & Team online

Present werkt samen met ontwikkelingorganisatie Tear in het project Umoja: kerk met beide benen in de buurt.
Dit is een programma die kerken helpt om met de Present-methode een duurzame relatie op  te bouwen met hun eigen buurt.

Present Nederland werkt landelijk nauw samen met diverse bedrijven, fondsen en maatschappelijke organisaties.
Om samen echt werk te maken van maatschappelijk verantwoord ondernemen. Kijk hier voor meer info en contact.

Present ondersteunen via donaties

Het werk van Present kan alleen dankzij de (financiële) steun van mensen en organisaties.
Kijk hier voor alle mogelijkheden om ons te ondersteunen